Radio Niepokalanów

Dziś jest piątek, 26 sierpnia 2016
Imieniny: Marii Zefiryny

Lektura RN: Od niewiary do pełni Prawdy

  • PDF

od_niewiary_do_pelni_prawdy_miniaturaZapraszamy do słuchania kolejnej radiowej lektury. Tym razem proponujemy książkę księdza Mieczysława Piotrowskiego TChr "Od niewiary do pełni Prawdy."

Bóg przychodzi do nas i daje się odnaleźć każdemu, kto Go szuka. Łaska nawrócenia jest czasami wynikiem długich dociekań naukowych, a czasami zaskakującym doświadczeniem spotkania z innym światem. Miliony ludzi, niezależnie od wychowania, języka, kultury i wyznawanej religii, po spotkaniu z Jezusem Chrystusem doświadczają niesamowitej przemiany. Nie chcą już powracać do starego życia, rezygnują z grzechów i pragną tylko być z Jezusem i świadczyć o Nim, jak mówi św. Jan: „My także widzieliśmy i świadczymy, że Ojciec zesłał Syna jako Zbawiciela świata. Jeśli kto wyznaje, że Jezus jest Synem Bożym, to Bóg trwa w nim, a on w Bogu. Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam” (1J 4,14-16).

Książka zawiera kilkanaście porywających świadectw znanych osobistości ze środowisk ateistów, masonów, żydów, muzułmanów, a także przedstawicieli Kościołów protestanckich, którzy odkryli pełnię Prawdy w Kościele katolickim.

Książki można słuchać na antenie Radia Niepokalanów od 28 sierpnia 2015 do 21 października 2015. 
Słuchaj codziennie o: 7.45, 10.45, 12.45, 16.45 i 22.45

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa AGAPE

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Start