dzien_otwarty

Radio Niepokalanów

Dziś jest sobota, 28 maja 2016
Imieniny: Jaromira Justa

Ramówka

Program: pon. - pt.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP: 6.15

Wiadomości ogólnopolskie: 6.00, 7.00, 8.00, 10.00, 12.10 (po modlitwie Anioł Pański), 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00

Ewangelia dnia:  15.25, 19.20

Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie: pon., wt., śr., pt. - godz. 11.00, w czwartki dodatkowo transmisja Mszy św. o 7.00, sprawowanej przy grobie JP II w Watykanie

Wiadomości z Życia Kościoła: 8.30, 14.30, 17.30 (z wyjątkiem piątku)

Transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego z Krakowa Łagiewnik: 15.00

Serwis Radia Watykańskiego: 16.15, 20.00

Różaniec z franciszkanami: 19.30

Apel Jasnogórski: 21.00

***

6.00 Wiadomości

6.06 Modlitwa franciszkańska

6.13 Ewangelia dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

6.15 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

6.45 Kartka z kalendarza

6.50 Krople Wieczności - audycja fundacji Głos Ewangelii

7.00 Wiadomości

7.10 Wizytówka dnia
Czw. Msza święta z Bazyliki Watykańskiej przy grobie bł. Jana Pawła II, sprawowana w języku polskim

7.20 Przegląd prasy

7.40 Słowo o słowie - prof. Jerzy Bralczyk

7.45 Lektura RN

8.00 Wiadomości

8.10
Czw. Przegląd tygodnika "Idziemy"

8.30 Informacje z życia Kościoła

8.40 Kartka z kalendarza

8.45 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

9.00 Wiadomości, pogoda

9.10 Publicystyka poranna:
Pn. Z Archiwum RN
Wt. Jezus syn Maryi - audycja o. Paulina Sotowskiego (powtórka z piątku)
Pt. Minął tydzień – magazyn informacyjny Archidiecezji Łódzkiej - prowadzi ks. Rafał Leśniczak

9.40
wt. Konkurs internetowy (9.40 - 13.00)
czw. Konkurs intenretowy (9.40 - 13.00)

10.00 Wiadomości

10.45 Lektura RN

10.55 Pamiętamy… - z homilii JPII

11.00 Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie 
UWAGA!!! W czwartki także transmisja Mszy św. o 7.10 z Watykanu - patrzy wyżej

12.00 Anioł Pański/Regina Caeli

12.08 Kartka z kalendarza

12.10 Wiadomości

12.15 Audycje:
Pn. Polska kultura ludowa w dorobku Oskara Kolberga - Zbigniew Zagajewski (powtórka)
Śr. Spotkania z muzyką sakralną - ks. Grzegorz Kopytowski (powtórka z niedzieli z 20.30)
Czw. Tu wszystko się zaczyna - s. Ewa Staniewska i Marcin Bernaś (Radio Jasna Góra)
Pt. Na łowy ze św. Hubbertem - audycja Marioli Marczak - Grzybek

13.00 Wiadomości

13.10 Program samorządowy

14.00 Wiadomości

14.10 Audycje:
Pn. Audycja Papieskich Dzieł Misyjnych (powtórka)
Wt. Spotkania z muzyką klasyczną - Krystyna Majksner
Czw. Betel - W kręgu osób słabych i ubogich - Łukasz Sośniak
Pt. Prawdziwi ludzie - prawdziwe historie - Henryk Dedo

14.30 Informacje z życia Kościoła

14.40 Słowo o słowie - prof. Jerzy Bralczyk

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego - transmisja

15.25 Ewangelia dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

15.35 Audycje:
Pt. Audycja Papieskich Dzieł Misyjnych (powtórka: poniedziałek 14.10)

16.00 Wiadomości

16.15 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie główne

16.35 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

16.45 Lektura RN

17.00 Wiadomości

17.15 Między słowami - Malwina Szymańska (pn., śr., pt.)

17.30
Pon. - Czw. Informacje z życia Kościoła
Pt. Siedem dni na Mazowszu - serwis informacyjny

17.40 Konkurs telefoniczny "Książka za pytanie"

17.55 Krople Wieczności - audycja fundacji Głos Ewangelii (powtórka)

18.00 Wiadomości, pogoda

18.10 Audycje:
Pon. Z Archiwum RN
Śr. Kwadrans franciszkański - audycja o. Sylwestra Gąglewskiego (powtórka - środa 23.00, sobota 12.15)
Czw. Polska kultura ludowa w dorobku Oskara Kolberga - Zbigniew Zagajewski (powtórka: czwartek 23.00)
Pt. Spotkania z historią (powtórki: piątek 23.30,  niedziela 14. 10)

18.30 Publicystyka popołudniowa:
Pt. Tydzień Ziemi Łódzkiej - serwis informacyjny

19.00 Wiadomości

19.10 Audycje:
Czw. Biuro Prasowe Jasnej Góry
Pt. Felieton - dr Antoni Zięba

19.20 Ewangelia dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski 

19.30 Różaniec

20.00 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie wieczorne i Magazyn Radia Watykańskiego

20.30 Audycje:
Pn. Poławiając perły - o. Tomasz Szymczak
Czw. Na łowy ze św. Hubertem - audycja Marioli Marczak - Grzybek (powtórki - piątek 12.15)
Pt. Jezus syn Maryi - audycja o. Paulina Sotowskiego (powtórka, wtorek 9.10, niedziela 17.25)

21.00 Apel Jasnogórski

21.30 Audycje:
Pn. Audycja tygodnika "Niedziela" (powtórka)
Wt. W dialogu o Bogu - audycja prowadzona przez zespół ewangelizacyjny Mocni w Duchu z Łodzi
Śr. Muzyczne Dary - chrześcijańska lista przebojów (suplement w niedzielę o 21.30)
Czw. Z Archiwum RN (powtórka)

23.00
Pn. Gospelbox - audycja muzyczna
Śr. Kwadrans franciszkański - audycja o. Sylwestra Gąglewskiego (powtórka)
Czw. Polska kultura ludowa w dorobku Oskara Kolberga - Zbigniew Zagajewski (powtórka)

23.30
Wt. Spotkania z muzyka klasyczną - Krystyna Majksner (powtórka)
Śr. Betel - W kręgu osób słabych i ubogich - Łukasz Sośniak (powtórka)
Pt. Spotkania z historią - audycja Jolanty Wojciechowskiej (powtórka)

00.30 Lektura RN

Miła, łagodna muzyka przez całą noc...

Program: sobota

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP: 6.15

Wiadomości ogólnopolskie: 6.00, 7.00, 8.00, 10.00, 12.10 (po modlitwie Anioł Pański), 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00

Ewangelia dnia: 7.10, 15.25, 19.20

Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie:  11.00

Wiadomości z Życia Kościoła: 8.30, 14.30

Transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego z Krakowa Łagiewnik: 15.00

Serwis Radia Watykańskiego: 16.15, 20.00

Różaniec z franciszkanami: 19.30

Apel Jasnogórski: 21.00

***

6.15 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.00 Wiadomości

7.06 Modlitwa franciszkańska

7.10 Ewangelia dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

7.40 Słowo o słowie - prof. Jerzy Bralczyk

7.45 Lektura RN

8.00 Wiadomości

8.15 Przegląd czasopism

8.30 Wiadomości z Życia Kościoła

8.45 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

9.00 Wiadomości

9.10 Przegląd tygodnika "Niedziela"

9.30 Felieton ks. Tomasza Grzyba - Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie

10.00 Wiadomości

10.15 Na łowy ze św. Hubertem - audycja Marioli Marczak - Grzybek (powtórka z czwartku)

10.45 Lektura RN

10.50 Pamiętamy… - z homilii JPII

10.55 Patron dnia

11.00 Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie

12.00 Anioł Pański/Regina Caeli

12.08 Kartka z kalendarza

12.10 Wiadomości

12.15 Kwadrans franciszkański - audycja o. Sylwestra Gąglewskiego (powtórka z 18.10)

12.45 Lektura RN

13.00 Wiadomości

13.10 Program samorządowy

14.00 Wiadomości

14.30 Wiadomości z życia Kościoła

14.40 Słowo o słowie - prof. Jerzy Bralczyk

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego - transmisja z Krakowa Łagiewnik

15.25 Ewangelia dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

15.35 Prawdziwi ludzie - prawdziwe historie - Henryk Dedo

16.00 Wiadomości

16.15 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie główne

16.35 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

16.45 Lektura RN

17.00 Wiadomości

17.10 Koncert Życzeń i Marzeń w RN

18.00 Wiadomości, pogoda

18.10 Plebiscyt na Gwiazdę tygodnia RN (z udziałem Słuchaczy)

19.00 Wiadomości

19.20 Ewangelia dnia - o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

19.30 Różaniec

20.00 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie wieczorne i Magazyn Radia Watykańskiego

20.30 „Tu wszystko się zaczyna”-  audycja o rodzinie - przygotowują s. Ewa Staniewska CR i Marcin Bernaś (Radio Jasna Góra)

21.00 Apel Jasnogórski - transmisja

00.30 Lektura RN

Miła, łagodna muzyka przez całą noc... 

Program: niedziela

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP: 6.15

Wiadomości ogólnopolskie: 6.00, 7.00, 8.00, 10.00, 12.10 (po modlitwie Anioł Pański), 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00

Ewangelia dnia: 7.10, 15.25, 19.20

Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie: 8.30

Wiadomości z Życia Kościoła: 8.30, 14.30

Transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.: 15.00

Serwis Radia Watykańskiego: 16.15, 20.00

Różaniec z franciszkanami: 19.30

Apel Jasnogórski: 21.00

***

7.00 Wiadomości, pogoda

7.06 Modlitwa franciszkańska

7.10 Ewangelia w drodze - ojcowie jezuici

7.30 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

7.40 Słowo o słowie - prof. Jerzy Bralczyk

7.45 Lektura RN

8.00 Wiadomości

8.15 Kartka kalendarza

8.30 Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie

10.00 Wiadomości, pogoda

10.10 Telegram z Jasnej Góry

10.30 Konkurs Wiedzy Biblijnej

10.20 Patron dnia

10.30 Konkurs wiedzy biblijnej

10.45 Lektura RN

11.00 Wiadomości

11.10 Audycja tygodnika "Niedziela" (powtórka: poniedziałek 21.30)

12.00 Anioł Pański/Regina Caeli

12.10 Wiadomości

12.45 Lektura RN

13.00 Wiadomości

14.00 Wiadomości

14.10 Spotkania z historią - audycja dr Jolanty Wojciechowskiej (powtórka z piątku)

14.30 Wiadomości z życia Kościoła

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego - transmisja z sanktuarium w Ożarowie Maz.

15.30 Między słowami - Malwina Szymańska (powtórka z tygodnia)

16.00 Wiadomości

16.15 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie główne

16.35 Poświęcona pogawędka - ks. Jacek Pędziwiatr

16.45 Lektura RN

17.00 Wiadomości 

17.25 Jezus syn Maryi - audycja o. Paulina Sotowskiego (powtórka z piątku)

18.00 Wiadomości

18.10 Plebiscyt na Gwiazdę miesiąca RN (ostatnia niedziela miesiąca)

18.30 Wiadomości z życia Kościoła

18.45 Lektura RN

19.00 Wiadomości

19.20 Ewangelia Dnia - czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski 

19.30 Różaniec

20.00 Aktualności Radia Watykańskiego – wydanie wieczorne i Magazyn Radia Watykańskiego

20.30 Spotkania z muzyką sakralną - ks. Grzegorz Kopytowski (powtórka - środa, 12.15)

21.00 Apel Jasnogórski - transmisja 

21.30 Suplement do Listy Przebojów Muzyczne Dary 

00.30 Lektura RN

Miła, łagodna muzyka przez całą noc...

Jesteś tutaj: Program Ramówka